• Wpisów: 7
  • Średnio co: 228 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 16:06
  • Licznik odwiedzin: 2 605 / 1825 dni
 
totoro99
 
Na początek proponuję puścić sobie tą oto piosenkę:

Hejcia!
Dzisiaj jestem w niesamowicie dobrym nastroju od rana, a raczej południa.
Bardzo się wyspałam, tak, właśnie, pierwszy raz od dawna chyba! :D
Dosyć często ostatnio dodaję posty, staram się być coraz lepszą blogerką i nie zaniedbywać moich czytelników, których swoją drogą przybywa ( z czego się niesamowicie cieszę).
Dziękuję, że chcecie czytać o moim życiu (czyli właściwie o dupie maryny haha) oraz oglądać moje lalki, bardzo lubię jak chwalicie moje zdjęcia, lalki, ogólnie no, kocham Was♥

Aby już tak ckliwie nie było, opowiem coś może?
Tak więc kombinowałam przez ostatnie dni nad wyglądem Paici, coś mi w niej nie pasowało.. Ale co? Oczy. Tak, właśnie, oczy. Miała bardzo 'tępe' spojrzenie... Teraz gdy przybrała stare oczy Blair wygląda bardzo fajnie, ale nadal coś mi w niej przeszkadza.. Nie jest już takim słodziakiem jak kiedyś, wydoroślała mi lalka, że tak powiem, haha :D.

Przy okazji otwierania drzwi psu, aby wyszedł sobie pobiegać w ogrodzie, chociaż jestem chora, to nie mogłam olać tego słońca, które było po prostu cudowne i nie zrobić kilku zdjęć Pai, które prezentują jej nowy wygląd. :)

pajcia 001.jpg


pajcia 002.jpg


pajcia 003.jpg


pajcia 004.jpg


Szkoda tylko, że zdjęcia są bardzo do siebie podobne, ale cóż :(
Chciałam Wam też oznajmić, że zaczęłam zbierać pieniążki na nową lalkę, jest to panna z 'chcę listy'. Ogólnie to pomyślałam, że to może trochę marny plan kupować Tae tylko dla historyjek, których i tak nie piszę? Nie umiem ich wymyślać, nie chcę też aby były one takie na odwal, jakie robią pokemony z pingerka. Chociaż bardzo lubię te mini blogi to muszę przyznać, że mnoży się i mnoży coraz więcej trollów ;__;
WHY?!

No to ten.
Jak minął Wam dzień? Też zbieracie na jakąś lalkę, czy wolicie pozostać na obecnej ilości?
~
Miłego dnia/wieczorka, do następnego, misie♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego